2015. április 29., szerda

Nutella pohár CSERE!

7 megjegyzés:

1. Szeretném megkérdezni, hogy a képen látható pohár eladó vagy cserélhető? Nagyon fontos volna.
    email: forgacslaszlo76@gmail.con
    Köszönettel: László

Válaszok
    1. Elcserélhető csak éppen minden be van dobozolva felcímkézetlen dobozokba.... Sokáig nem kellett senkinek ezért elcsomagoltam.

Törlés
  2. Kedves Bonifác játékmúzeum.
    Ezúton szeretnék érdeklődni, hogy vannak e eladó nutellás poharaik? Szívesen megvenném őket.
    Várom szíves visszajelzését, melyet előre is köszönök.

1. Tisztelt Healt!

Én is gyűjtöm a nutellás poharakat.
      Csere?

Gréczi Krisztián
      greczi.krisztian@gmail.com

Törlés
  3. Sziasztok! Nekem van 5db nutellás poharam eladó.Írjatok rám, ha aktuális.Üdv!

1. Kedves Bogi! Engem érdekelne a nutellás pohár, ha van még! Niki