2015. augusztus 19., szerda

2000. BEJEGYZÉS!

Elérkezett a 2000. bejegyzés!

Még mindig nem unjuk és  még rengeteg feldolgozatlan játékunk ötletünk van..... Időközben sok támogatónk lett.... Nagyon örülünk, hogy sokaknak tetszik a virtuális múzeumunk és sokan drukkolnak, hogy minél előbb "hagyományos" kő-múzeummá váljunk....

Sok támogatói játékot kapunk bőven van mit posztolnunk... nekünk nem kell, mások képeit elemezgetnünk... sem pedig netes játékhirdetéseket ajánlgatni...

Folytatjuk tovább... magunk miatt kezdtük... de most már értetek is folytatjuk... :)

Bónifác retro játékmúzeum csapata