2015. október 23., péntek

Zoknidakszli és sokan mások Bölcs Bagoly könyvek

Gaál Éva
Zoknidakszli és sokan mások

A gyerekeknek általában kevés a pénzük. Mert a szülők úgy tartják: gyereknek a kevés pénz is sok, tanulják csak meg becsülni az értékét. Ha anyák napja vagy születésnap közeleg, bizony törheti az ember a fejét: honnan vegyen szép ajándékot édesanyának vagy Öcsinek? Hát csináljon! Szép ajándékhoz nem kell más, mint egy kockás zokni, üres ecetesüveg, sok fadarab, színes papírhulladék, esetleg üres konzervdobozok, na meg egy kis festék, jó ötlet és két ügyes kéz. Nem hiszed? Lapozz csak bele ebbe a könyvbe!

Írta és rajzolta: Gaál Éva

retro okoskönyvek