2014. augusztus 28., csütörtök

Hupikék törpikék társasjáték Spar

Hupikék törpikék társasjáték spar

Koppány szubjektív értékelése:

Meglepő de felnőtt fejjel is igen szórakoztató... bár amikor Tréfi visszaküld a végéről az elejére az idegesítő.... de a gólyán repülni plusssz pont.... :) reklámjátékhoz képest nagyon szép a kidolgozása és igényes az egész kivitele.... a játékszabály sem összecsapott, hanem szépen logikusan, játékosan megszerkeztett...

Hupikék Törpikék játék
társasjáték

4 megjegyzés:

1. Kedves Bonifác Retro Játék Múzeum!
    Keresem a Hupikék Törpikék Törpgyűjtő Album társasjátékot.
    Ha tud eladót kérem írjon.
    Köszönöm.
    üdv.,
    Dániel

VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Kedves Dániel!

Nekem van egy eladó példányom, amiből egyedül a dobókocka hiányzik (nem az eredeti). Ára 5.000Ft.
      Írj ha érdekelne!

Üdvözlettel:
      Nádasdi Péter

Törlés
    2. Kedves Pèter! Ha még megvan a tàrsasjàtèk engem èrdekelne

Törlés
  2. Szèp napot!Erről a sparosròl kèrhetek leîràst a jàtèkszabàlyròl?Elöre is köszönöm

VálaszTörlés